Wręczenie nagród w konkursie plastycznym - Gminna Biblioteka Publiczna w Leśmierzu

Dnia 2.12.2015 r. w siedzibie Gminnej Bibliotece Publicznej w Leśmierzu odbyła sie uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursu plastycznego pt. :Barwy pani Jesieni"

Zostali nimi:

I Nagroda -  Basia Walczak i Natalia Szewczyk

II Nagroda  -  Julia Grochowina

II Nagroda    -  Mikołaj Buniak

Wyróznienia : Ewa Kaźmierczak, Oliwier Błachowicz, Julia Zarębska, Julia Jędrzejczak.

Wyboru prac nagrodzonych w konkursie dokonali pracownicy bibliotek Gminy Ozorków. Po częśi oficjalnej, biblioteka przygotowała dla dzieci i rodziców słodko-kawowy poczęstunek, gdzie w swobodnej atmosferze rodzice dzielili sie swimi spostrzeżeniami na temat bieżącej działalności placówek bibliotecznych, ich oferty skierowanej do dzieci oraz przedstawiali swoje pomysły na zajęcia, które mogłyby organizowac biblioteki.