„Biblioteka inspiruje” - Filia Biblioteczna w Sokolnikach Lesie

Biblioteka to miejsce, gdzie tworzy się, ciekawie spędza czas i poszerza horyzonty – jednym słowem biblioteka inspiruje.   15 lipca odbyły się w naszej bibliotece warsztaty kreatywnego tworzenia.  Skierowane one były do młodych czytelników, a raczej czytelniczek. Dziewczynki postanowiły  dać nowe życie starym  t-shirtom.  Do tego potrzebny był im tylko dobry pomysł i nożyczki.  Obcinały rękawy, wycinały większe dekolty, przeróżne dziury, nie sposób pominąć tworzenia frędzli, które są jednym z podstawowych elementów stylu boho. Koszulki nabrały zupełnie nowego i lepszego wyglądu. Dziewczętom sprawiło to wiele frajdy i zadowolenia. Umówiły się na następny raz, na zajęcia tworzenia biżuterii ze starych koszulek.