Jerzy Warszewski – fraszkopisarz w bibliotece w Sokolnikach Lesie

Dnia 7 września w Filii Bibliotecznej w Sokolnikach Lesie odbyło się spotkanie z fraszkopisarzem – Panem Jerzym Warszewskim.    Prezentowane przez autora fraszki nie tylko bawiły zebranych gości, ale też pobudzały do refleksji nad życiem.                                                                                                                                                                               Jego żartobliwe fraszki zostały opublikowane w formie zbioru "Fraszko, ty jesteś jak zdrowie"

Pan Warszewski jest autorem nie tylko fraszek, ale także bajek i wierszy dla dzieci i dorosłych, tekstów piosenek a także sztuki teatralnej dla najmłodszych.                                                                                                               Uczestnicy spotkania nagrodzili autora gromkimi brawami.